VETERINER KLINIK YAKıNLARDA

Veteriner klinik yakınlarda

Veteriner klinik yakınlarda

Blog Article

2005 yılında Veteriner Hekimlerin Dünyası adıyla kurulan forum sayfaları ile Veteriner hekimler, Veteriner Hekim öğrencileri ve hayvan severleri buluşturarak, birbirleriyle iletişim kurmaları, bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları, dünyadaki en güncel mesleki bilgileri, sağlıkta gelişen teknoloji ve teknikleri, meslektaşlarını ve sektör paydaşlarını dijital kanallar üzerinden hızlı ve kolay erişebilir kılarak, Veteriner hekimlik için dijital dönüşümü sağlamayı ve Veteriner Hekim Paylaşım Platformu olarak sosyal bir ağ oluşturmak amaçlanmıştır.

Veteriner Hekimlere özel erişim sağlanan sayfalarda, Veteriner Fakülteleri, Veteriner Hekim Dernekleri, Veteriner Hekim Odaları ve kurumlar ile iş birlikteliği yapılarak alanlarında uzman veteriner hekimler ve sağlık profesyonellerinin düzenlediği organizasyonlara, eğitim programlarına, sanal toplantı ve kurslara uzaktan katılım imkânı sağlayabilirsiniz.

Fuarlar, Kongreler, Seminerler, Sempozyumlar, Canlı Yayınlar, Video Kayıtları, Webinarlar ve Dijital Etkinlikler ile Online Buluşmalara katılabilirsiniz. Veteriner Hekimlik ve hayvancılık ile ilgili araştırma makaleleri, derlemeler, olgu sunumları, değerlendirmeler, bilimsel olaylar ve güncel veteriner hekim dergilerini takip edebilirsiniz. Veteriner hekim öğrencileri için hazırlanmış özel ders notları, tez konuları, ödevler ve sınav sorularını inceleyebilir, online sunumlar, anlatımlar, proje ve uygulamalara göz atabilirsiniz.

Hayvan sahipleri ve hayvan siteyi ziyaret et severler için en yakın Veteriner Muayenehanesini, Uzman Veteriner hekimi, 24 saat açık Veteriner Kiniğini, Nöbetçi Veteriner Kliniğini, Acil Veteriner Polikliniği yada hayvan hastanesini arama yaparak bulabilir, Online Veteriner Hekimlere ücretsiz sorularınızı sorabilirsiniz. Size uygun olan en yakın siteyi ziyaret et randevu tarihini ve saatini belirleyin, randevunuzu hemen incele ücretsiz oluşturun. Randevu zamanı yaklaştığında hatırlatma servisi ile bildirim alırsınız. Randevu öncesi ve siteyi ziyaret et sonrası için danışmak istediğiniz sorularınız hakkında bilgiler alabilirsiniz. Veteriner Hekimlerin, Veteriner kliniklerinin, Veteriner polikliniklerinin ve Hayvan Hastanelerinin, devlet daireleri ve belediyelerin hayvan sağlığı, veteriner işleri müdürlüklerinin telefon numarası, adres bilgisi, yol tarifi, sosyal medya ve internet sitesine anında ulaşın.

Cep telefonu uygulamaları ve Mobil uyumlu sayfalar ile Veteriner hekimlik siteyi ziyaret et hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Veteriner hekim kimdir, Nasıl başarılı bir veteriner hekim olunur, Veteriner hekimliğin tarihçesi, Türkiye ve Dünyadaki Veteriner Fakülteleri, Veteriner Hekimlik Eğitimi, Veteriner Hekimlerin yetki ve görevleri, çalışma alanları, iş bulma olanakları, veteriner hekimlik ile ilgili atasözleri ve alıntılar, Veterinerlik ile ilgili Dernek, Kuruluş ve Programlar ile Dünya Veteriner Hekimler günü hakkında detaylı bilgilere sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Report this page